przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Zapraszamy do nowego Forum!
###
http://www.domnadziei.pl/jak-pomoc/darowizny.html

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

Fundacja Dom Nadziei na FacebookuFundacja Dom Nadziei na GoldenLine.plFundacja Dom Nadziei na TwitterzeFundacja Dom Nadziei na YoutubeFundacja Dom Nadziei na LinkedinFundacja Dom Nadziei na Google+

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

Darowizna na fundacje

Zostań naszym darczyńcą!

Bez Twojego wsparcia pomaganie dzieciom i młodzieży uzależnionej od narkotyków i alkoholu oraz chorym psychicznie będzie mało skuteczne. Każda regularnie wpłacana kwota, każda darowizna na fundacje daje możliwość niesienia pomocy naszym podopiecznym. Wystarczy złożyć w swoim banku stałe zlecenie przelewu określonej kwoty na rachunek Fundacji. Oferowane nam darowizny dla dzieci udowadniają, że czasami wystarczy naprawdę niewiele, by uczynić coś wyjątkowego. Każda darowizna na fundacje udowadnia również, że czasami wystarczy niewiele, by podarować drugiemu człowiekowi nadzieję na lepsze życie. Darowizny dla dzieci mogą być przekazywane zarówno przez osoby fizyczne, jak i prawne.

Konta bankowe:

Darowizny krajowe:

Bank Pekao S.A.

nr 09 1240 1343 1111 0010 0919 9328

 
Darowizny zagraniczne:

IBAN: PL 51 1240 1343 1978 0000 2364 5019 (wpłaty w euro)
BIC/ Swift: PKOPPLPW

 

Wpłać kartą lub przelewem on-line:

Możesz pomóc już teraz. Aby dokonać wpłaty kliknij poniżej

 

Dziękujemy za każdą darowiznę na rzecz naszych wychowanków i realizowanych przez nas działań.
 
Darowizny osób fizycznych:

Osoby fizyczne (PIT) mogą odliczyć darowizny przekazane na cele zawierające się w sferze zadań publicznych (określone w art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie):

  • organizacjom, (m.in. stowarzyszeniom i fundacjom) o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 tej ustawy,
  • prowadzącym działalność pożytku publicznego w sferze zadań publicznych (nie jest obowiązkowe posiadanie statusu organizacji pożytku publicznego) określonych w tej ustawie.

Art. 26 ust 1 pkt. 10 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych stwierdza, iż łączna kwota odliczeń z tytułów określonych w ust. 1 pkt. 9 nie może przekroczyć w roku podatkowym kwoty stanowiącej 6 % dochodu.

Darowizny osób prawnych:

Osoby prawne (CIT)  mogą odliczyć darowizny przekazane na cele zawierające się w sferze zadań publicznych (określone w art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie):

  • organizacjom, (m.in. stowarzyszeniom i fundacjom), o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 tej ustawy,
  • prowadzącym działalność pożytku publicznego w sferze zadań publicznych określonych w tej ustawie.

Łącznie do wysokości nieprzekraczającej 10 % dochodu. Należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze to powinna być ona udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.
Zaś w przypadku darowania rzeczy lub usług - dokumentem potwierdzającym przekazanie tej darowizny wraz z wymienioną wartością darowizny.

 

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

###
Kilometry Dobra to kampania społeczna, łącząca organizacje z całego kraju i wspomagająca je w zbieraniu funduszy na określone przez nich cele.
Minęło 20 lat odkąd stworzyliśmy Dom Nadziei – miejsce, w którym młodzi, pogubieni ludzie szukają na nowo właściwej drogi. Przez cały ten czas przyjęliśmy do ośrodka ponad 2 000 uzależnionych osób. A to nie wszystko – aby skuteczniej i efektywniej pracować otworzyliśmy poradnię, organizujemy konferencje naukowe, prowadzimy szkolenia i zajęcia profilaktyczne. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie zaangażowanie i pomoc ludzi wokół nas.
DOŁADUJ NADZIEJĘ SWOIM 1% PODATKU!. W ten sposób RAZEM możemy zmieniać życie osób uzależnionych, ich rodzin i bliskich. Terapia osób uzależnionych jest trudną do pokonania drogą, ale jej przejście zmienia wszystko. Zmienia nie tylko uzależnioną osobę – ale i jej rodzinę, relacje które tworzy z bliskimi i środowisko ludzi wokół. Osoba, która wyszła z nałogu jest przykładem dla innych, wzorem i motywatorem do zmiany. SPRAWIAMY, ŻE ŚWIAT REALNIE STAJE SIĘ LEPSZYM MIEJSCEM.
Urządzamy Dom Nadziei - akcja organizowana przez Fundację Dom Nadziei

Biuletyn Domu Nadziei

Odwiedza nas 207 gości.

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

Nasi partnerzy

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

Jesteśmy w katalogu

Fundacja Dom Nadziei - ośrodek terapii uzależnień dla młodzieży w katalogu Gwiazdor Jesteśmy w Katalogu Gazeta PL Internetowa Baza Firm Business Navigator Jesteśmy w Katalogu Bytom - bazy.ngo.pl - Baza danych organizacji pozarządowych i instytucji Jesteśmy w Ogólnopolskiej Bazie FirmZagłosuj na www.domnadziei.pl w serwisie alexa.com

Misja Fundacji

sala-terapi-3Pomagamy osobom uzależnionym, ich rodzinom oraz bliskim. Ważnym w naszej pracy jest dla nas: profesjonalizm, rzetelność, oraz podmiotowe traktowanie klientów. Kierujemy się wartościami chrześcijańskimi a u podstaw naszej działalności leży poszanowanie wolności człowieka.

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

przekaż 1 procent dla Fundacji Dom Nadziei

YouTube - nasze filmy