Przekaż 1% podatku

 

Fundacja „Dom Nadziei” od 22 lat pomaga dzieciom i młodzieży w wychodzeniu z uzależnienia. Prowadzimy stacjonarny i całodobowy ośrodek terapeutyczny, w którym do tej pory przebywało ponad 2200 osób. Staramy się pokazać naszej młodzieży, że mają w sobie wielki potencjał i ogromną ilość talentów. WYSTARCZY, BY CHCIELI uwierzyć w siebie!

Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi nasze pomaganie jest coraz bardziej skuteczne i przynosi wymierne rezultaty. Nieocenioną wartością dla naszych wychowanków jest pokonywanie swojej agresji, odnajdywanie w sobie poczucia własnej wartości, pokonywanie swoich lęków i strachów.  W tych trudnych momentach terapii jesteśmy przy naszej młodzieży – bo tego CHCEMY! A satysfakcja i uśmiech na ich twarzach jest dla nas nieocenionym darem.

Przekazując 1% podatku Katolickiemu Ośrodkowi „Dom Nadziei” wspieracie młode osoby uzależnione w ich zmaganiu o inne, lepsze życie. PAŃSTWA POMOC ma dla nas ogromną wartość! Dzięki Waszemu wsparciu czynimy ten świat lepszym. WYSTARCZY BYŚ CHCIAŁ!
                                                                     

                                                                                          
JAK TO ZROBIĆ?
1.  Używając naszego programu:
Wystarczy uzupełnić PIT on-line lub pobrać program e-pity 2016 (obie możliwości dostępne powyżej). Tam zamieszczone są już wszystkie dane potrzebne, żeby Twój 1% trafił do Fundacji ,,Dom Nadziei”. W ten sposób łatwo i szybko rozliczysz swój podatek.

2. Wypełniając zestawienie roczne i wykonując kolejno kroki:
Przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego uzupełnij odpowiednie rubryki:
w rubryce zatytułowanej „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” należy wpisać:
•    numer KRS, pod jakim Fundacja ,,Dom Nadziei” jest wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym, czyli: 0000038254
•   wysokość kwoty, którą chcesz przekazać naszej Fundacji (nie może ona przekroczyć 1% podatku dochodowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół)
 
Pamiętaj o terminach składania rozliczeń podatkowych za 2016 r.
•   do 31 stycznia 2017 r. – PIT-28 (ryczałt)
•   do 2 maja 2017 r. – PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38;