32 286 06 23

Bieg trzeźwości

V BIEG TRZEŹWOŚCI

Zapraszamy już 10 września!

Wydarzenie ma charakter otwarty. Jego celem jest promocja aktywnego i zdrowego stylu życia, w tym abstynencji alkoholowej i narkotykowej oraz zwrócenie uwagi na problem uzależnień od substancji psychoaktywnych wśród dzieci i młodzieży, a także zbiórka funduszy na działalność statutową Fundacji „Dom Nadziei”.
Warunkiem udziału w Biegu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.time-sport.pl/ lub w Biurze Zawodów przed rozpoczęciem zawodów, akceptacja regulaminu oraz dokonanie opłaty startowej Wysokość minimalnej opłaty startowej wynosi 20,00 zł lub 50,00 zł w zależności od wybranego dystansu. Z uwagi na charytatywny charakter wydarzenia można uiścić wyższą kwotę niż przewidziane opłaty startowe.

Harmonogram zawodów

9:00 – otwarcie biura zawodów
10:00 – rozgrzewka
10:30 – start biegu – zawodnicy ruszają razem – odpowiednio 1 lub 3 okrążenia trasy

Wręczenie medali i nagród specjalnych odbędzie się niezwłocznie po zakończeniu biegu.
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

Biegać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.

Brakuje nam Ciebie na liście startowej –  zapisz się TUTAJ!

W kraju panuje społeczne przyzwolenie na spożywanie alkoholu w różnych okolicznościach. Dzieci i młodzież od wczesnych lat doświadczają jego obecności, staje się on dla nich nieodłącznym elementem wszystkich spotkań towarzyskich, a spożywanie go czymś normalnym, a nawet obowiązkowym… Bo przecież „trzeba się napić”. Walczymy z tym od wielu lat, promujemy trzeźwe i zdrowe życie. I Was zachęcamy do abstynencji. Dawajcie swoim bliskim dobry przykład. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w „V Biegu Trzeźwości”. Tym razem w Parku Kultury i Wypoczynku w Gliwicach.

„Przestań myśleć o bieganiu. Zacznij biegać.”

Zamień złe nawyki na dobre. Zamiast narzekać i ciągle mówić, że powinieneś być bardziej aktywny po prostu to zrób! Przyjdź i biegnij z nami!

Czas biegaczom liczyć będzie Time-Sport.
O bezpieczeństwo uczestników zadba Maltańska Służba Medyczna.
Każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal. Zwycięzcy każdej z kategorii otrzymają również nagrody specjalne.
W organizacji wydarzenia pomagają nam gliwickie firmy EMT Systems oraz Dom100.EU.
Wydarzenie ma na celu promocję zdrowia, aktywności fizycznej i przede wszystkim trzeźwości. Ważna jest dla nas także dobra zabawa.
Dlatego firma Labmed przygotowała dla zwycięzców pakiety badań, aby mogli oni zadbać o swoje zdrowie.
Cityfit podaruje zawodnikom karnety miesięczne i wejściówki na siłownię, a FUNZEUM vouchery, które można wymienić na wejściówki do ich magicznego świata.

Spotykamy się przy tężni solankowej.
Biuro zawodów czynne od godziny 9:00. ☺️
Rekomendujemy zapisy online. 

Trasa biegu została oznaczona na czarno.
🚌 Informacja dla korzystających z transportu publicznego: najbliższy przystanek – Gliwice Zameczek Leśny na żądanie.

Skip to content

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji od Fundacji "Dom Nadziei"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych określonych w Polityce prywatności serwisu domnadziei.pl