32 286 06 23

Konferencje naukowe

23.11.2018 – X Konferencja

„Wszystko zostaje w rodzinie? Profilaktyka od kuchni”

Zgłoszenia na konferencję – Zapisz się

Prelegenci

mgr Zuzanna Krząkała – psycholog, psychoterapeuta, asystent psychodramy, nauczyciel dyplomowany. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Kwalifikacje psychoterapeuty uzyskała w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia psychoterapii w ramach Śląskiej Szkoły Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Odbyła staż do certyfikatu psychoterapeuty  na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka”. Ponadto, ukończyła dwuletnie szkolenie w zakresie psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy. Zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz terapią rodzin, prowadzi grupy dla dzieci z trudnościami w funkcjonowaniu społeczno-emocjonalnym. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

mgr Agata Susek-Kaczyńska – społeczny kierownik Działu Psychologów Terenowych, psycholog, nauczyciel mianowany,  psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Specjalista Counselingu Gestalt, ukończyła Całościowe Szkolenie z zakresu Psychoterapii o Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalizuje się w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz rodzinnej. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nieustannie wzbogaca swój warsztat pracy, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Wspiera rodziny w przezywanych trudnościach, w poszerzaniu świadomości, odkrywaniu zasobów osobistych i tworzeniu satysfakcjonujących relacji z otoczeniem społecznym. W Dziale Poradnictwa Młodzieżowego i Zawodowego współprowadziła też grupę wspierająco- edukacyjną dla rodziców „Żyć w rodzinie i przetrwać”. Na co dzień, część obowiązków zawodowych realizuje także na terenie bytomskich szkół gimnazjalnych, prowadząc indywidualne rozmowy z młodzieżą, rodzicami oraz zajęcia psychoedukacyjne w zespołach klasowych.

Dariusz Pietrek psychoterapeuta w procesie certyfikacji Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył pięcioletnie szkolenie w zakresie terapii systemowej i terapii psychodynamicznej. Specjalizuje się w terapii par, małżeństw, rodziny a także osoby indywidualnej przeżywającej kryzysy, depresja, PTSD. Terapeuta osób uzależnionych – substancje psychoaktywne, uzależnienia behawioralne. Specjalista w problematyce sekt.

Urszula Grodzka psycholog, socjoterapeuta, doradca zawodowy, certyfikowany Terapeuta Motywujący (certyfikat nr 9), ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, pracuje z młodzieżą i ich rodzinami. Prowadzi też terapię indywidualną osób dorosłych oraz konsultacje dla nauczycieli i wychowawców. Specjalizuje się w problematyce: zaburzeń zachowania, uzależnienia od środków psychoaktywnych, uzależnień od komputera, trudności szkolnych, zaburzeń odżywiania, trudności wychowawczych

 

Skip to content

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji od Fundacji "Dom Nadziei"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych określonych w Polityce prywatności serwisu domnadziei.pl