32 286 06 23

Razem z Tobą możemy pomóc 1,5% dodaje skrzydeł

Przekaż 1,5 % podatku

Widziałem światełko, że to, co jest przede mną, może być zupełnie nowe i inne. Widziałem nadzieję, że to moje życie może wyglądać zupełnie inaczej. Myślę, że nazwa “Dom Nadziei” to nie jest przypadek.

Rafał Franz Reprezentant i mistrz Polski w futsalu

 

Nie wiesz, komu oddać 1,5 procent podatku?

Od lat działamy, pomagając młodzieży uzależnionej. Jeśli nie wiesz, komu oddać swój 1,5 procent podatku, wsparcie finansowe dla naszej fundacji wiele znaczy. To kolejna cegiełka, która pomaga nam w zmienianiu życia setek młodych ludzi. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wskazać mu właściwą drogę. Dzięki środkom możemy nie tylko dbać o rozwój kadry, ale też wciąż polepszać wyposażenie ośrodka. Twój 1,5 procent podatku może przyczynić się do naszej misji, dlatego prosimy, byś zastanawiając się, komu go przekazać, wziął nas pod uwagę. Razem nieśmy pomoc uzależnionej młodzieży – dzięki temu będą mogli zacząć nowe, wspaniałe życie. Nasz program do rozliczania podatku pomoże Ci dokonać wszystkich formalności. Zachęcamy do pomocy!

Dlaczego warto przekazać 1,5% dla Domu Nadziei?

 1. Od 29 lat pomagamy dzieciom i młodzieży w wychodzeniu z uzależnienia.

  Prowadzimy stacjonarny i całodobowy ośrodek terapeutyczny, w którym do tej pory przebywało prawie 3000 osób.

 2. Pomagamy rozwijać pasje i talenty

  Staramy się pokazać naszej młodzieży, że mają w sobie wielki potencjał i ogromną ilość talentów. Wystarczy, by chcieli uwierzyć w siebie!

 3. Pomagamy skutecznie

  Nieocenioną wartością dla naszych wychowanków jest pokonywanie swojej agresji, odnajdywanie w sobie poczucia własnej wartości, pokonywanie własnych lęków i strachów. W tych trudnych momentach terapii jesteśmy przy podopiecznych – bo tego chcemy! Wsparcie finansowe dla naszej fundacji ułatwi nam jeszcze efektywniejszą pomoc pacjentom ośrodka. Posiadamy specjalny program do rozliczania podatku, który przeprowadzi zainteresowanych przez cały proces przekazania nam swojego 1,5%.

ePity – Program do rozliczania podatku

Wypełnienie rocznego zeznania podatkowego ułatwi program do rozliczania podatku ePity. Program można pobrać bądź też korzystać z niego online, obie opcje są równie wygodne dla użytkowników.
Pod przyciskami poniżej dostępna jest wersja dedykowana dla Fundacji Dom Nadziei z możliwością przekazania 1,5% wyłącznie dla naszej Fundacji „Dom Nadziei”, nie ma możliwości wyboru innej organizacji. 
Program do rozliczania PIT ułatwia i przyspiesza przekazanie 1,5% podatku naszej Fundacji.

Pobierz na dysk

darmowy program PITY 2023

Uruchom online

darmowy program PITY 2023


Chcesz włączyć się do akcji „przekaż 1,5% podatku” dla Fundacji Dom Nadziei? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38,39), należy wpisać KRS: 0000038254.

1,5% podatku mogą przekazać m.in.:

 • przedsiębiorcy – PIT 36,
 • przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L,
 • pracownicy – PIT 37,
 • gracze giełdowi – PIT 38,
 • osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39,
 • emeryci/renciści – PIT OP pobierz druk
 • rozliczani przez urząd skarbowy – PIT WZ.

Fragment wniosku

Aby przekazać 1,5% podatku, trzeba tylko wpisać w odpowiednim polu numer KRS 0000038254

Urząd skarbowy zajmie się tym, aby środki zostały przelane na odpowiednie konto.

Skip to content