32 286 06 23

III Bal Nadziei

Było po prostu PRZEPIĘKNIE!

Balowaliśmy do białego rana, a przy okazji wspólnie pomogliśmy naszej młodzieży w Domu Nadziei. Wielki Bal Nadziei już za nami, a kogo zabrakło – niech żałuje. Pięknie przystrojona sala balowa Restauracji Myśliwska wypełniła się zacnymi gośćmi aż po same brzegi. Było i tanecznie, i wesoło, i nastrojowo, i uroczyście. Daliśmy się oczarować magii Tomka Kabisa i głosowi Janusza Cieleckiego. Na parkiet porywał nas co chwila zespół TRAK BAND. Całej imprezie towarzyszyła wyjątkowa wystawa obrazów namalowanych przez młodzież z Domu Nadziei pod czujnym okiem Pani Grażyny Burzak podczas warsztatów malarskich. To żywy przykład na to, że młodzi uzależnieni także mają w sobie wyjątkowe pasje. Pasje, które zmieniają, pozwalają osiągnąć więcej… Pasje, które leczą.

W czasie Balu zebraliśmy… UWAGA! 16 990 zł ! Te pieniądze przeznaczymy na dofinansowanie terapii w Domu Nadziei w ramach kampanii „Potrzebuję czasu”.

Chcemy ogromnie podziękować tym, którzy pomogli nam w organizacji Balu!

Szczególnie:
– Pani Premier Beacie Szydło
– Marszałkowi Województwa Śląskiego – Wojciechowi Sałudze
– Państwu Ilonie i Bogdanowi Gruszka oraz Hotelowi Green Hill
– Panu Pawłowi Wnętrzakowi
– Pani Annie Popek
– Panu Krzysztofowi Wieczorkowi
– Pani Grażynie Burzak
– Panu Andrzejowi Styrnie
– Firmie Krakturs
– Iluzjoniście Tomaszowi Kabisowi
– Ranczo Baranówce
– Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia
– Firmie YASUMI
– Firmie VIVA PENS
– Firmie DISCO-OR
– Restauracji Myśliwska

No i oczywiście naszym cudownym gościom! Dziękujemy Wam ogromnie Kochani za Waszą obecność, za Wasze wsparcie i za to, że mogliśmy razem zrobić coś tak fantastycznego! Jesteście wielcy!

Skip to content

NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji od Fundacji "Dom Nadziei"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych określonych w Polityce prywatności serwisu domnadziei.pl