32 286 06 23

III Bal Nadziei

Było po prostu PRZEPIĘKNIE!

Balowaliśmy do białego rana, a przy okazji wspólnie pomogliśmy naszej młodzieży w Domu Nadziei. Wielki Bal Nadziei już za nami, a kogo zabrakło – niech żałuje. Pięknie przystrojona sala balowa Restauracji Myśliwska wypełniła się zacnymi gośćmi aż po same brzegi. Było i tanecznie, i wesoło, i nastrojowo, i uroczyście. Daliśmy się oczarować magii Tomka Kabisa i głosowi Janusza Cieleckiego. Na parkiet porywał nas co chwila zespół TRAK BAND. Całej imprezie towarzyszyła wyjątkowa wystawa obrazów namalowanych przez młodzież z Domu Nadziei pod czujnym okiem Pani Grażyny Burzak podczas warsztatów malarskich. To żywy przykład na to, że młodzi uzależnieni także mają w sobie wyjątkowe pasje. Pasje, które zmieniają, pozwalają osiągnąć więcej… Pasje, które leczą.

W czasie Balu zebraliśmy… UWAGA! 16 990 zł ! Te pieniądze przeznaczymy na dofinansowanie terapii w Domu Nadziei w ramach kampanii „Potrzebuję czasu”.

Chcemy ogromnie podziękować tym, którzy pomogli nam w organizacji Balu!

Szczególnie:
– Pani Premier Beacie Szydło
– Marszałkowi Województwa Śląskiego – Wojciechowi Sałudze
– Państwu Ilonie i Bogdanowi Gruszka oraz Hotelowi Green Hill
– Panu Pawłowi Wnętrzakowi
– Pani Annie Popek
– Panu Krzysztofowi Wieczorkowi
– Pani Grażynie Burzak
– Panu Andrzejowi Styrnie
– Firmie Krakturs
– Iluzjoniście Tomaszowi Kabisowi
– Ranczo Baranówce
– Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia
– Firmie YASUMI
– Firmie VIVA PENS
– Firmie DISCO-OR
– Restauracji Myśliwska

No i oczywiście naszym cudownym gościom! Dziękujemy Wam ogromnie Kochani za Waszą obecność, za Wasze wsparcie i za to, że mogliśmy razem zrobić coś tak fantastycznego! Jesteście wielcy!

Skip to content