32 286 06 23

Wirtualna akcja charytatywna dla Domu Nadziei z Fundacją Biegamy z Sercem

W tym roku BIEG TRZEŹWOŚCI został zamieniony na wirtualną akcję dla każdego. wystarczyła dowolna aktywność fizyczna w dowolnym miejscu na świecie.od 25 -27.09.2020 wspaniali ludzie biegali, ćwiczyli, spacerowali, jeździli na rowerach…a to wszystko aby wesprzeć młodzież w Domu Nadziei 🙂


Akcja zorganizowana przez Fundację „Biegamy z Sercem” zebrała 250 osób, które w dniach 25 -27 września wzięły udział w akcji podejmując dowolną aktywność fizyczną dla Domu Nadziei. Każdy we własnym zakresie tam gdzie się akurat znajdował. Takie rozwiązanie wymusza na nas w tym roku ogłoszona w Polsce pandemia. Wierzymy w lepszy świat i się nie poddajemy czego dowodem jest aż 250 osób które wsparło akcję!

Akcja połączyła ludzi o wspaniałych sercach !  

  więcej na stronie wydarzenia !___________________________________________________

po raz kolejny pokazaliście, że nie jesteście obojętni na to co dzieje się z drugim człowiekiem i pokazaliście swoją gotowość wsparcia młodych uzależnionych w drodze do trzeźwości. JESTEŚCIE WSPANIALI !!!!

ogromnie Wam dziękujemy!

Jesteście absolutnie najlepsi! Każdy, ale to każdy jest dla nas największym zwycięzcą!


Dziękujemy Wam za Waszą obecność, za Wasz entuzjazm, pozytywną energię, życzliwość, pogodę ducha, za Waszą siłę i zaangażowanie! I za Wasze gotowe do pomocy innym serducha!

Razem zebraliśmy

Przelew z Fundacji "Biegamy z Sercem"

Galeria z biegu


Gratulujemy Wszystkim i ogromnie dziękujemy!

 


Naszym celem jest mądra pomoc

Czyli taka, która daje szansę na zmianę.

Albo zobacz jak i komu pomagamy lub co o nas mówią.

Skip to content